KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431091

nr 1343 1091

Signerad Bergqvist 1947, Stockholms Stadshus. Olja på duk, 45x35 cm

Utrop:

600 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 19:17:52

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm